POZIOM 0: PODSTAWY CZYNNIKÓW LUDZKICH W NURKOWANIU

 Zdobywanie wiedzy. Zdobywanie umiejętności. Podejmowanie działań.

Jest to całkowicie nowe szkolenie online. Jest to niezbędna wiedza dla wszystkich nurków, od początkujących do zaawansowanych. Tworzy niezbędne podstawy do zrozumienia i podkreślenia wpływu czynników ludzkich w nurkowaniu oraz tego, jak zapewnić bezpieczeństwo nurkowań i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia ludzkich błędów.

KUP TERAZ - €97

O CZYM JEST SZKOLENIE PODSTAWY CZYNNIKÓW LUDZKICH W NURKOWANIU - POZIOM 0?

Szkolenie powstało w oparciu o wielokrotnie nagrodzony kurs micro-class. Kurs Essentials został opatrzony polską wersją językową.  Szkolenie oferuje więcej praktycznej wiedzy i gotowych rozwiązań, które możecie wykorzystać do waszych nurkowań. 

Nacisk kładziony jest na to, W JAKI SPOSÓB robimy to, co robimy i CO możemy zrobić, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku lub zdarzenia niepożądanego.

Nie skupia się na technicznych aspektach nurkowania.

Koncentruje się na podejmowaniu decyzji, świadomości sytuacyjnej, komunikacji i umiejętności współpracy, a przede wszystkim na współzależności między tymi umiejętnościami. W celu zapewnienia jak najlepszych doświadczeń nurkowych.

Wykorzystano szereg metod, w tym 8 studiów przypadków, które uwydatniają czynniki przyczyniające się do powstawania incydentów, które rzadko mają charakter techniczny. Jeden z nich został szczegółowo przeanalizowany.

Będziecie lepiej poinformowani, lepiej wyposażeni i będziecie mieli lepsze zrozumienie i większą świadomość tego, jak ważne są czynniki ludzkie i jak uniknąć popełniania błędów!

Ten krótki, pionierski kurs jest OBOWIĄZKOWYM elementem szkolenia i nauki każdego nurka. Jeśli planujecie wziąć udział w szkoleniu dwu dniowym, otrzymacie ten kurs za darmo.

Nauczcie się stosować czynniki ludzkie i zapanujcie nad swoim nurkowaniem.

OTO RZECZYWISTOŚĆ

Wszyscy popełniamy błędy każdego dnia,  nawet eksperci.

Z tego właśnie powodu branża lotnicza, energetyki jądrowej oraz medyczna zainwestowały ogromne środki w rozwój swoich pracowników, tak by byli oni w stanie uniknąć popełniania błędów, a jeśli już do tego dojdzie, potrafili je wychwycić, zanim stanie się coś naprawdę złego. Zespół Human Diver wykorzystał te badania i przekształcił je w autorskie szkolenia dla nurków.

Poprawiamy bezpieczeństwo. Więcej radości. Zwiększenie skuteczności instruktorów.

KUP TERAZ - €97
 

CO ZYSKACIE DZIĘKI SZKOLENIU...

Dostęp online

Trzy godziny nauki online z wykorzystaniem krótkich fragmentów teorii (5-10-minutowe nagrania), które pozwolą wam zdobyć podstawową wiedzę lub utrwalić wcześniej poznane koncepcje/narzędzia. Dostęp za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Wszystkie moduły mają bezpośredni związek z nurkowaniem.

Materiały dodatkowe

Wiemy, że niektórzy z was będą chcieli zagłębić się w ten temat po rozpoczęciu kursu. Dlatego też udostępniliśmy wiele dodatkowych, opcjonalnych lektur. Przypuszczamy, że jest co najmniej 6 godzin dodatkowej nauki, jeśli zechcecie pójść jeszcze dalej

Dostęp przez aplikację mobilną

W dzisiejszych czasach wszyscy są w ruchu, co nieco utrudnia naukę. Właśnie dlatego wybraliśmy platformę edukacyjną, która ma możliwości mobilne. Instalując aplikację Kajabi, możecie mieć łatwy dostęp do WSZYSTKICH materiałów The Human Diver na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android, dzięki czemu możecie uczyć się kiedy i gdzie chcecie.

BONUS

Jako uczestnik tego kursu otrzymujesz dostęp do dodatkowych materiałów, takich jak prezentacje i materiały informacyjne, które są dostępne tylko dla osób, które ukończyły kursy stacjonarne z The Human Diver. Naszym celem jest dostarczenie wiedzy, rozwijanie umiejętności i pomoc w podejmowaniu działań.

KUP TERAZ - €97

Wasz prowadzący

GARETH LOCK 

Gareth założył The Human Diver w styczniu 2016 r., kiedy doszedł do wniosku, że wśród społeczności nurkowej istnieje luka w wiedzy, dotycząca czynników ludzkich, umiejętności nietechnicznych i kultury sprawiedliwego traktowania. Gareth, spędził 25 lat w Królewskich Siłach Powietrznych jako instruktor lotu, nawigator na samolotach C-130 Hercules, inżynier systemów i menedżer ds. wymagań. Opuścił RAF w lutym 2015 r. i rozpoczął pracę w branżach wysokiego ryzyka, ucząc zasad Czynników ludzkich i zarządzania zasobami załogi (CRM).

Od 2016 roku uczył ponad 650 nurków podczas kursów stacjonarnych, prezentował na ponad 20 konferencjach na całym świecie na temat czynników ludzkich w nurkowaniu, opublikował książkę „Pod Ciśnieniem: Czynniki ludzkie w nurkowaniu", która od marca 2019 roku sprzedała się w ponad 5000 egzemplarzy. Posiada certyfikaty GUE Tech 2 i JJ CCR 1. Nie może się doczekać uzyskania certyfikatu jaskiniowego! Uwielbia fotografię podwodną i publikował w wielu czasopismach. Mieszka w Wielkiej Brytanii, ale prowadzi szkolenia od Seattle po Nową Zelandię i w dziesiątkach innych miejsc!

 PLATFORMA

Human Diver jest obsługiwany na platformie (Kajabi), która wspiera szkolenia na całym świecie. Jest niezawodna i łatwa w użyciu, dlatego wybraliśmy ją do hostingu i realizacji szkolenia Human Factors in Diving.

Posiada aplikacje na iOS i Androida oraz możliwość pozostawienia komentarzy dla innych uczestników i zespołu The Human Diver.

Ten krótki film po prawej stronie pokazuje, jak poruszać się po kursie i jakie moduły są objęte. Każdy moduł teoretyczny zawiera dodatkową lekturę i studium przypadku.

 

CO MÓWIĄ NASI KURSANCI

„Czy warto to robić? Jak najbardziej. Niezależnie od agencji, aktualnego zestawu umiejętności lub certyfikacji, kurs ten zwiększy ogólną świadomość świadomości, zarządzania stresem i przywództwa, co z kolei przełoży się na bardziej efektywne wyniki indywidualne i zespołowe, zarówno w nurkowaniu, jak i w „prawdziwym świecie". A cena 95 euro również nie rozbija banku. O wiele taniej niż jakikolwiek kurs specjalizacji, a równie wartościowy." 

Tim Gort
Właściciel Rec-to-Tec, Instruktor TDI/SDI, BSAC FCD

„Ten kurs sprowokuje do myślenia o świadomości, umiejętnościach budowania zespołu, presji rówieśników, stresie, byciu dobrym liderem i podążającym, obciążaniu zadaniami i podejmowaniu działań, aby stać się bezpieczniejszym. Nie ma znaczenia, w jakiej agencji się uczyłeś ani na jakim poziomie nurka jesteś. Jest to coś, z czego każdy może się czegoś nauczyć i ocenić siebie oraz to, co można zrobić inaczej". 

Becky Kagan Schott
Wielokrotnie nagradzana fotografka i operatorka filmów podwodnych oraz instruktorka CCR

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

„Ktoś kiedyś zapytał mnie, jaka jest różnica między wiedzą a mądrością: wiedzę zdobywa się dzięki własnemu doświadczeniu, a mądrość dzięki doświadczeniu innych. Czuję, że te zajęcia naprawdę ucieleśniają ten cytat". " 

Jacqueline Patek
Nurek OW i Pielęgniarka bloku operacyjnego

NAGRODZONE SZKOLENIE

Byliśmy zachwy eni gdy szkolenie nnline Micro Class zostało wyróżnione nagrodą The Innovation Award podczas konferencji nurkowania technicznego 2018 TekDiveUSA. Jesteśmy dumni że szkolenie online Micro Class otrzymało to wyróżnienie

 “Za innowację i/lub projekt produktu, który zwiększył bezpieczeństwo i rozszerzył zakres nurkowania technicznego.”

GWARANCJA ZWROTU 100% CENY

Jesteśmy tak przekonani, że skorzystacie na szkoleniu PODSTAWY Z CZYNNIKÓW LUDZKICH W NURKOWANIU. POZIOM 0 że jesteśmy gotowi zwrócić wam koszt kursu, jeżeli nie jesteście z niego zadowoleni. Jedyne czego potrzebujemy to informacji zwrotnej zawierającej informację czego w naszym kursie zabrakło, oraz jak możemy go poprawić. Informacje te muszą być dostarczone w wersji pisemnej w ciągu miesiąca od zakupu szkolenia PODSTAWY Z CZYNNIKÓW LUDZKICH W NURKOWANIU. POZIOM 0  Co macie do stracenia?

KUP TERAZ - €97