HFiD: poziom 2 - Szkolenie stacjonarne

Rozwijanie wiedzy. Zdobywanie kompetencji. Podejmowanie działania.


Dwa dni bardzo emocjonującej i pozytywnej nauki mającej na celu utrwalenie teorii już zdobytej podczas wstępnego szkolenia Podstawy Czynników Ludzkich w Nurkowaniu. Ten kurs jest przeznaczony dla nurków, którzy najlepiej uczą się poprzez doświadczenie i chcą szybko tworzyć wysoko wydajne grupy. Szczególnie polecany dla instruktorów i Instruktorów Trenerów, przewodników i osób związanych z branżą nurkową.

ZOBACZ DOSTĘPNE TERMINY SZKOLEŃ

 SZKOLENIE STACJONARNE POZIOM 2 - CZY TO DLA MNIE?

Szkolenie Czynniki Ludzkie Poziom 2 w oparciu o solidne podstawy, wyjaśnia i podkreśla znaczenie czynnika ludzkiego w nurkowaniu, a także w jaki sposób sprawić, by nurkowania były bezpieczne i bez ryzyka popełnienia błędów przez człowieka

Jest to kurs dla nurków, instruktorów i instruktorów trenerów, którzy najlepiej uczą się, oraz nauczają poprzez doświadczanie i chcą szybko i sprawnie  tworzyć wydajne i bezpieczne zespoły nurkowe

Jest również odpowiednie szkolenie dla osób nurkujących na CCR, w jaskiniach i oraz wykonują nurkowania techniczne. Dal nurków, którzy chcą zapobiec błędom, zdobyta wiedza pozwoli im nurkować dalej i głębiej.

Szkolenie jest realizowane w ciągu dwóch dni bardzo emocjonującej i pozytywnej nauki, której celem jest utrwalenie teorii już zdobytej podczas wstępnych zajęć kursu Podstawy, które są częścią nauki przed szkoleniem. Poziom 1: 10-tygodniowa seria webinarów nie jest warunkiem wstępnym na szkolenie na poziomie 2.

Te dwa dni razem zapewniają odmienne style uczenia się i umożliwiają osiągnięcie głębszego poziomu współpracy, rozwoju umiejętności i pracy zespołowej. Z pewnością przyczyni się to do budowania silniejszych relacji i uczenia się zespołowego, a także zapewni inne podejście zespołu do rozwiązywania problemów związanych z czynnikami ludzkimi i umiejętnościami nietechnicznymi.

Korzyści płynące z udziału w tym indywidualnym szkoleniu są znaczące. Obejmują one:

  • Lepszą świadomość sytuacyjną
  • Skuteczniejszą komunikację
  • Lepsze umiejętności z zakresu prowadzenia odpraw i omówień
  • Zrozumienie, jak szybko stworzyć zespół, aby poprawić uczenie się w kontekście szkoleń i osiągnąć bardziej efektywne odkrywanie w kontekście nurkowania „dla zabawy".

Ten indywidualny kurs obejmuje wszystkie pionierskie elementy, z których słynie The Human Diver i jest doskonałym dodatkiem do zestawu narzędzi szkoleniowych każdego nurka.

Dowiedz się, jak zastosować czynniki ludzkie i zapanować nad nurkowaniem.

CO ZYSKACIE DZIĘKI TEMU SZKOLENIU...

On-line

Trzy godziny nauki online z wykorzystaniem krótkich lekcji teorii (5-10-minutowe klipy), dzięki którym przyswoicie podstawową wiedzę lub utrwalicie wcześniej poznane koncepcje i umiejętności. Dostęp za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Celem udzielenia Wam pełnego dostępu do kursu Podstawy jest upewnienie się, że rozumiecie pojęcia przed rozpoczęciem intensywnego, dwudniowego szkolenia. Natychmiastowy dostęp do tych zajęć uzyskuje się po opłaceniu zajęć stacjonarnych.

Zajęcia stacjonarne i InterLAB

Oprócz 9 godzin teorii i dyskusji, uczestnicy otrzymają ponad 5 godzin symulacji z wykorzystaniem narzędzia specjalnie zaprojektowanego przez psychologów lotnictwa, mającego na celu pomoc w tworzeniu wysokowydajnych zespołów. Podczas symulacji rozwijane są umiejętności podejmowania decyzji pod wpływem stresu oraz pracy zespołowej i współpracy. Jednak, podobnie jak w prawdziwym życiu, istnieją konkurencyjne cele, które muszą być zrównoważone.

Stresujące, zabawne, niezwykle przyjemne i bardzo cenne ćwiczenie edukacyjne.

 

Wsparcie w postaci e-maili coachingowych

Wiemy, że pod koniec weekendu będziecie mieli głowy pełne nowych informacji i narzędzi do wykorzystania podczas nurkowania. Najtrudniejszą częścią jest stworzenie nowych nawyków, aby można było korzystać z tych narzędzi. Aby pomóc naszym kursantom w osiągnięciu tego celu, podczas omówienia zapisujemy cele skoncentrowane na zmianie. Następnie wysyłamy regularne e-maile po zakończeniu kursu, aby upewnić się, że nauka będzie trwała, a wiedza pozostanie na pierwszym miejscu w nurkowaniu.

ZAPLANOWANE SZKOLENIA...

Poniżej możesz zobaczyć daty planowanych kursów. Wybierz Agenda lub Kalendarz. Wybierz zakres dat lub miesiąc. Jeśli wybierzesz klasę, możesz również filtrować według lokalizacji lub instruktora.

Wasi instruktorzy

 

Każdy z instruktorów, którzy prowadzą te zajęcia, przeszedł intensywne szkolenie teoretyczne (9 miesięcy!) i praktyczne (2 tygodnie zajęć praktycznych), aby zapewnić uczestnikom zajęcia pełne wrażeń i inspirujące do przemyśleń. Instruktorzy będą ciężko pracować, aby zapewnić, że zajęcia będą miały odpowiednią jakość.

Nasze doświadczenie pokazuje, że nie ma takich zajęć w nurkowaniu jak te, które łączą w sobie wszystkie umiejętności krytycznego myślenia potrzebne do poprawy istniejących umiejętności i szkolenia w wodzie.

POZNAJ WSZYSTKICH INSTRUKTORÓW

KRÓTKIE FILMY ZE SZKOLEŃ

 
 
 
 
 
 
 
 

CO MÓWIĄ NASI KURSANCI?

„Podczas mojego ostatniego kursu wdrożyłem użycie listy kontrolnej we wszystkie dni nurkowe. Partner czytał i potwierdzał, że nurek sprawdza ich CCRy, na koniec obaj nurkowie podpisali się pod swoimi listami kontrolnymi, zadziałało to bardzo dobrze i pomogło wykryć wiele błędów, metoda omówienia, której używaliśmy na zajęciach, również się sprawdziła".

- Mathew Partridge, TDI IT

„Fantastyczny kurs, który naprawdę otworzył mi oczy na nasze ludzkie zachowania, zarówno indywidualne, jak i zespołowe. Zrozumienie mechaniki i presji wpływających na mnie osobiście i w zespole doprowadziło do lepszego zrozumienia, jak poprawić swoją efektywność i zmniejszyć ryzyko".

David Applin

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

To szkolenie będzie wyzwaniem na wielu poziomach! Niektóre informacje zwrotne i obserwacje mogą być trudne do zaakceptowania, ale gdybyś nie chciał stawać się lepszym, nie uczestniczyłbyś w tym kursie, prawda? Nawet jeśli twój pracodawca nie traktuje tego poważnie, zapłać za siebie, umiejętności mają zastosowanie wszędzie!

Charlotte Bolton

 

WIELOKROTNIE NAGRADZNY PROGRAM

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Online Micro Class otrzymała nagrodę za innowacyjność na konferencji nurkowania technicznego TekDiveUSA 2018.


"Za innowację i/lub projekt produktu, który zwiększył bezpieczeństwo i rozszerzył dziedzinę nurkowania technicznego".

GWARANCJA ZWROTU 100% CENY SZKOLENIA

Jesteśmy tak pewni, że skorzystasz z tego kursu Czynniki ludzkie w nurkowaniu - Poziom 2, że jeśli nie będziesz z niego w 100% zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze.

Wszystko, o co prosimy, to ukończenie pracy wstępnej i udział we wszystkich sesjach oraz dostarczenie solidnej informacji zwrotnej w ciągu miesiąca od ukończenia kursu Czynniki ludzkie w nurkowaniu - Poziom 2 na temat tego, dlaczego nie udało się zdobyć wiedzy i jak można poprawić jakość zajęć.

ZOBACZ ZAPLANOWANE ZAJĘCIA